Günümüzün en önemli mecralarından birisi olan Sosyal Medya mecraları yönetimi, SEO ve SEM’ede çok fazla katkısı olan önemli bir etkendir. Büyüme hızını her geçen gün arttıran sosyal medya, kişisel kullanımlar yanı sıra kurumsal kullanımlar içinde vazgeçilmez olmazsa olmazlardandır.

Rakiplerinizin sosyal medyayı aktif olarak kullanması yanı sıra, müşterilerinizin ve hedef kitlenizin de sosyal medyayı etkin olarak kullandığını belirterek Sosyal Medya yönetiminin profesyonel bir şekilde yönetilmesinin ne denli önemli olduğunu vurgulayalım.

Hesap Yönetimi

Şirketiniz için en doğru kanallar tespit edilerek sosyal medya hesaplarınız oluşturularak, genel olarak gerekli olan tüm düzenlemeler yapılır.

Planlama ve Pazarlama

Firmanızın ya da kişisel olarak ihtiyaçlarınızın iletilmesi için gerekli olan strateji tespit edilir ve yol haritası çıkartılarak gerekli doneler hazırlanır.

İçerik Üretimi

Firmanız ya da şahsınız tarafından belirlenen satış ya da iletişim politikanıza uygun bir şekilde, kurumsal kimliğiniz var ise kurumsal kimliğinize uygun bir şekilde içerik üretilerek yayınlanır.

Reklam ve Kampanya Yönetimi

Gerekliliği tespit edilen durumlarda kampanyalarınızın daha etkili aktarımını sağlamak için ücretli içerikler oluşturularak reklam kampanyaları oluşturulur ve yönetilir.

Şikayet Yönetimi

Ürününüz, firmanız ya da şahsınız ile ilgili belirtilen şikayet, öneri ve istekler tarafınıza aktarılarak; en doğru sonuçlar ve hareketler için önerilerde bulunulur ve kriz yönetimi konusunda önemli bir adım atılır.