Firmanızın yada kişisel olarak kurumsal bütünlüğünüz adına grafik tasarım hizmetleri çok büyük önem arz eder. Kurumsal bütünlük sağlanarak çeşitli alanlarda grafik tasarım hizmetlerinizi hazırlayarak en isabetli iletişim şeklini sağlıyoruz. Grafik tasarım için gerekli olan materyallerinde hazırlanması kısmında profesyonel destek sağlıyoruz.

Kurumsal Kimlik

Firmanızın logosu başta olmak üzere, zarf, antetli kağıt, cepli dosya vb. gerekli tüm materyallerin tasarımsal olarak hazırlanması sağlanır.

Logo Tasarımı

Firmanızın yada kişisel olarak hitap etmek istediğiniz kitle tespit edilir ve ifade tarzınıza en uygun şekilde logo tasarımınız yapılır. İstenilmesi halinde marka tescilide sağlanır.

Kartvizit Tasarımı

İş dünyasındaki en önemli unsurlardan biriside kartvizittir. Söz uçar yazı kalır ilkesinin reklamcılık sektöründeki en önemli mihenk taşlarından birisi kartvizittir. Kartvizit tasarımlarınız en uygun şekilde hazırlanır.

İlan ve Broşür Tasarımı

Kurumsal kimliğinize uygun şekilde, tercih ettiğiniz broşür şekli belirlenir ve tasarımı yapılır.

Katalog Tasarımı

Ürün yada direkt olarak firmalarınızın kurumsal tanıtımları için gerekli olan materyaller hazırlanır ve kurumsal yapınıza uygun bir şekilde tasarımı yapılır.

Afiş ve Poster Tasarımı

Parti, doğum günü, özel günler gibi etkinliklerinizin tanıtımı için hazırlanacak afiş ya da posterler gerekli materyaller hazır edilerek tasarlanır.

Roll-up Tasarımı

Fuarlar, kokteyller, sempozyumlar gibi birçok etkinlikte hazır bulundurabileceğiniz roll-up tasarımlarınız tarafımızca hazırlanır.

Magnet Tasarımı

Magnetler mıknatıslı yapıları sayesinde metal bölmeler üzerinde durabilirler. Bu magnet tasarımları tarafımızca isteklerinize uygun bir şekilde yapılır.